• Biuro w Żyrardowie:
  ul. Kościuszki 2
 • Salon w Warszawie:
  ul.Sarmacka 6
 • Biuro Handlowe w Poznaniu:
  ul.Bratnia 1
 • Kontakt tel: +48 502 394 687
  e-mail:

Zakład I-mar – usługi kamieniarskieKamienie dekoracyjne


kamienie dekoracyjne - zdjęcie
Kamienie dekoracyjne - piękno natury w twoim domu

Naszą ofertę stanowi asortyment ponad 60 kolorów kamieni. Bogata paleta kolorów pozwala na tworzenie oryginalnych projektów. Materiały stosowane w produkcji pochodzą z kopalni kamienia zlokalizowanych na całym świecie. W swojej bogatej ofercie posiadamy granity, marmury, konglomeraty, trawertyny, onyxy, piaskowce, łupki.

Kamienne dekoracje do domu?

Duże formy przestrzenne i niewielkie elementy, przedmioty użytkowe i wyroby dekoracyjne, wszystkie te rzeczy można wyczarować z kamienia, materiału znanego od wieków, a dzisiaj triumfalnie powracającego jako cenny surowiec o walorach estetycznych.

Unikalne kamienie dekoracyjne

O tym, że kamienie takie jak granit czy marmur, wykorzystuje się od zawsze jako budulec, wiemy wszyscy, natomiast jego walory jako materiału dekoracyjnego dopiero od pewnego czasu zyskują na znaczeniu. Tymczasem kamienie dekoracyjne kryją w sobie ogromne możliwości. Podobnie jak drewno, kamień jest surowcem w pełni ekologicznym i tak samo każdy jego rodzaj charakteryzuje się niepowtarzalnym rysunkiem wzorów, a w przypadku skały również i fakturą.

Profesjonalny artysta kamieniarz potrafi sprawić, że kamienie dekoracyjne w domu czy biurze przeistoczą te pomieszczenia w przepiękne, a jednocześnie niepowtarzalne wnętrze. To przede wszystkim rezultat wielkiego bogactwa natury, objawiającej się w tym przypadku unikalnością samych kamieni dekoracyjnych oraz rzemieślniczego kunsztu. Kamienie dekoracyjne w Warszawie znajdziecie Państwo w naszym salonie firmowym.

Kamienie dekoracyjne – sposoby wykorzystania

Kamień takie jak konglomerat lub trawertyn kryją w sobie wiele możliwości, wbrew pozorom daje się stosunkowo łatwo formować, poza tym jest odporny i trwały, nie mówiąc już o jego walorach estetycznych. Kamienie dekoracyjne w postaci okładzin, płyt naściennych, posadzek, obudów kominków, przepierzeń, lamp i innych tego rodzaju elementów wyposażenia są do dyspozycji każdego, kto zechce skorzystać z usług naszego salonu firmowego. Kamienie dekoracyjne Warszawa to zatem atrakcyjna oferta firmy I-mar, zatrudniającej prawdziwych profesjonalistów i dysponującej szerokim asortymentem kamiennego surowca.

Unikalne piękno kamieni dekoracyjnych i ich wyjątkowy urok, wielość zastosowań i względy czysto praktyczne, między innymi trwałość i odporność, wszystko to powoduje, że cieszą się one coraz większym zainteresowaniem. Tym bardziej, że do wyboru mamy ogromną ilość materiałów i form, bogactwo faktur i wzorów, wreszcie zróżnicowanie kolorystyczne.

Nasze Salony: Warszawa, Poznań

I-Mar Przedsiębiorstwo Kamieniarskie

ul. Sarmacka 6

02-972 Warszawa

tel/fax: 22 842 07 25

I-Mar Przedsiębiorstwo Kamieniarskie

ul. Bratnia 1

60-185 Skórzewo (Poznań)

tel. +48 533 935 646