• Biuro w Żyrardowie:
  ul. Kościuszki 2
 • Salon w Warszawie:
  ul.Sarmacka 6
 • Biuro Handlowe w Poznaniu:
  ul.Bratnia 1
 • Kontakt tel: +48 502 394 687
  e-mail:

Zakład I-mar – usługi kamieniarskie

Dlaczego z nami?

Rodzinna firma z tradycjami
I-mar to firma rodzinna - gwarantujemy najwyższą jakość własnym nazwiskiem. 20 lat doświadczeń gwarantuje najwyższą jakość usług

Nowoczesność
Obecnie I-mar to nowoczesne przedsiębiorstwo - zwiększające się wymagania rynku skłaniają nas do ciągłego modernizowania i doskonalenia produkcji.Owocem inwestycji w rozwój infrastruktury jest m.in. maszyna numeryczna CNC, która gwarantuje najwyższą jakość, pozwala na precyzyjne wykonanie skomplikowanych prac kamieniarskich.

Zespół
Zatrudniamy obecnie 15 osób o wysokich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu. Posiadamy własne środki transportu oraz ekipy montażowe.

Szeroki wybór
Naszą ofertę stanowi asortyment ponad 60 kolorów kamieni. Bogata paleta kolorów pozwala na tworzenie oryginalnych projektów. Materiały stosowane w produkcji pochodzą z kopalni kamienia zlokalizowanych na całym świecie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby naszych Klientów.
Ludzie

Antoni Młynarski - właściciel
Antoni Młynarski
Właściciel
 
Paweł Młynarski - produkcja i obsługa klientów
Paweł Młynarski
Produkcja i obsługa klientów
 
Konrad Młynarski - sprzedaż i obsługa klientów
Konrad Młynarski
Sprzedaż i obsługa klientów
 


Historia

Twórcą i właścicielem firmy jest Antoni Młynarski, który działalność na rynku budowlanym rozpoczął w 1989 r. Z biegiem lat firma zaczęła specjalizować się w pracach kamieniarskich o profilu budowlanym. W roku 1999 do firmy dołączyli synowie, Konrad i Paweł tworząc typową firmę rodzinną.